Dlaczego Skype ?

Wygoda

Jedna z największych zalet nauki języka angielskiego przez Skype jest ogromny komfort nauki. Możesz uczyć się we własnym domu tradycyjnie siedząc przy biurku lub w wygodnym fotelu czy nawet leżąc w łóżku – sam/a zdecyduj jak będzie Ci wygodniej.

Oszczędność czasu

Dzięki temu, że lekcje odbywają się przez Internet zaoszczędzisz mnóstwo cennego czasu marnowanego na dojazdy do nauczyciela czy szkoły językowej. Dzięki temu będziesz również w stanie odbywać lekcje regularnie co ogromnie wpłynie na postępy w nauce.

Elastyczne godziny nauki

Nauka angielskiego przez Skype nie wymaga wychodzenia z domu co znacznie zwiększa Twoja jak i naszą dyspozycyjność. Dzięki temu możemy dostosować się do Twoich potrzeb i prowadzić zajęcia w wybranej przez Ciebie godzinie między 8.00 – 21.00.

Przełamanie bariery językowej

Każdy kto chociaż raz próbował porozumieć się w języku angielsku wie jak frustrujące jest kiedy chcesz się do kogoś odezwać ale coś w środku Cię przed tym powstrzymuje. Tzw. bariera językowa uniemożliwia wykorzystanie umiejętności zdobywanych nawet przez lata nauki. Nauka angielskiego przez Skype w naszej szkole nie wymaga rozmowy face-to-face co pozwala przezwyciężyć barierę, szybko nabrać pewności siebie w mówieniu oraz rozwinięciu umiejętności słuchania w języku angielskim.

Różnorodność materiałów dydaktycznych

Dzięki temu, że lekcja odbywa się przy użyciu komputera nauka angielskiego opiera się na niezliczonej ilości ciekawych, kolorowych, multimedialnych oraz interaktywnych materiałów, które niesamowicie zwiększają motywację ucznia do nauki, urozmaicają czas nauki oraz przynoszą znacznie lepsze efekty niż nauka z podręcznikiem.


Możliwość komentowania jest wyłączona.