O mnie

Natalia Kotowska

Nazywam się Natalia Kotowska. Jestem zawodowym indywidualnym korepetytorem języka angielskiego. Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej uzyskany na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam dwie specjalizacje: nauczanie języka angielskiego i literaturoznawstwo. Języka angielskiego uczę się od 24 lat, przez ten okres szlifowałam swoje umiejętności na kursach języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, a także w szkołach o profilu językowym.

Posiadam 12-letnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Od 9 lat prowadzę szkołę językową e-perfectum. Moim priorytetem są profesjonalizm w nauczaniu oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Zajęcia są dopasowane do poziomu, trybu poznawczego, wieku, zainteresowań oraz potrzeb ucznia. Najważniejsza jest dla mnie efektywność w nauczaniu języka obcego i zadowolenie klientów, którzy dzięki lekcjom w mojej szkole nabierają pewności siebie, wiarę w swoje możliwości a nawet zaczynają fascynować się językiem angielskim.

Język angielski oraz przede wszystkim nauczanie tego języka jest moją pasją. Codziennie aktualizuję swoja wiedzę, na bieżąco śledzę kierunek rozwoju języka angielskiego oraz jego użycia zarówno w Wielkiej Brytanii jak i Stanach Zjednoczonych oraz Australii. Zaktualizowaną wiedzę przekazuję swoim uczniom dzięki czemu mają oni styczność z faktycznym językiem używanym w krajach anglojęzycznych a nie z „książkowym” językiem angielskim.

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu oraz licznym praktykom, które odbywałam w trakcie studiów oraz po ich zakończeniu zapewniam w pełni profesjonalną i efektywną naukę języka angielskiego przez Skype.

Możliwość komentowania jest wyłączona.