Opinie

„Angielski przez ?Skype?? Nie wyobrażam sobie innego sposobu nauki.
Kilka lat temu w poszukiwaniu spokoju od miejskiego zgiełku wyprowadziłam się na wieś. Codzienne podróże między miejscem pracy a domem pochłaniają mi sporo czasu. Kolejne przejazdy związane z nauką angielskiego ? Nie chciałam nawet o tym słyszeć . Tak też trafiłam do Natalii na naukę angielskiego przez ?Skype?. Nie muszę wychodzić z domu, nie tracę czasu na dojazd. Spędzam czas na nauce w miłej i przyjaznej atmosferze. Każda lekcja dopasowana jest do moich potrzeb i wymagań. Natalia starannie przygotowuję się do każdych zajęć , zazwyczaj dzień wcześniej otrzymuje maila z materiałami na kolejne spotkanie.
Polecam wszystkim ten niezwykle efektywny i miły sposób nauki u Natalii.”

Ania

 

„Zajęcia prowadzone przez skype’a są świetną metodą nauki języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Idzie to w parze z wygodą i oszczędnością czasu, co skłoniło mnie do wybrania takiej metody nauki języka. Zajęcia prowadzone przez Panią Natalię są bardzo ciekawie zorganizowane, urozmaicone i dobrane do poziomu i zakresu zainteresowań uczącego się. Otrzymywane drogą mailową teksty i inne materiały pomocnicze oraz zadania domowe mobilizują do uczenia się, a powtarzanie przerobionego materiału utrwala nabyte umiejętności. Korepetycje przez skype’a spełniają moje oczekiwania.”

Sandra

 

„Naukę angielskiego przez Skype zacząłem kilka miesięcy temu. Cenię sobie tę formę, z kilku powodów. Zajęcia są równie efektywne co prowadzone w klasyczny sposób, a nawet bardziej, gdyż są to zajęcia indywidualne. Ważną rzeczą są materiały, które dostaję przed zajęciami i ciekawy dobór tematów. Dla mnie jednak najważniejszą rzeczą jest oszczędność czasu, więc polecam szczególnie taką formę nauki osobom zabieganym w tym szybko pędzącym świecie :)”

Łukasz

 

„Uważam, że odkrycie Natalii z e-perfectum było jednym z moich lepszych poczynań w ostatnim roku gdyż wreszcie się zmobilizowałam i zabrałam za doskonalenie umiejętności mówienia w języku angielskim. Forma zajęć w postaci rozmów przez Skype bardzo mi odpowiada! Ogranicza problem z dojeżdzaniem na zjęcia i stratą czasu z tego tytułu. Poza tym odbywanie tych lekcji we własnym domu wpływa dodatkowo pozytywnie na moją psychikę tzn nie ma tak częstego u mnie odczucia że „mi się nie chce:)”. Zajęcia są prowadzone w bardzo luźnej przyjaznej formie rozmowy, bez stresu i niepotrzebnych komplikacji. Natalia zawsze wynajduje ciekawe tematy i przesyła mailem wszelkie materiały potrzebne do przygotowania sie do lekcji. Bardzo lubie tez kiedy w czasie zajęć mamy „listening” lub inne formy sprawdzające moje zrozumienie tekstu bez jego wcześniejszego przeczytania i przetłumaczenia niezrozumiałych słówek. Jeśli chodzi o moją własną opinie to mam wrażenie, że do tej pory już się sporo nauczyłam, poznałam o wiele więcej słownictwa, a przede wszystkim zanika we mnie bariera jeśli chodzi o mówienie czyli zdobywam pewność siebie jeśli chodzi o konwersacje po angielsku. Jeśli chodzi o gramatykę to też zawsze materiały, które Natalia przesyła są bardzo pomocne w zrozumieniu konstrukcji gramatycznych itd a dodatkowo w czasie zajęć zawsze można liczyć na wytłumaczenie kwesti niezrozumiałych lub problematycznych. Ogólnie bardzo polecam taka formę nauki i widze same jej plusy :)”

Kasia

 

„Zdecydowałam sie na lekcje u Natalii i nie żałuję. Dwa główne plusy to metoda (skype) + sposób prowadzenia zajęć.
Jak dla mnie wybór nauki języka przez skype jest optymalny. Jest to spora oszczedność czasu, gdy o umówionej godzinie po prostu siadasz do komputera (w kapciach, w rozciagnietym dresie, hehe) i od razu zaczynasz lekcję. Jest to dobra metoda- zarówno jeśli chodzi o konwersacje jak i o listening. Dodatkowo Natalia to gwarancja przygotowania i naprawde solidna „firma”- materiały dostaję zawsze przed czasem, lekcje są urozmaicone i ciekawe (dużo słówek, listening, speaking..), co więcej Natalia pozwala się „wygadać”- jeśli jesteś nieśmiały (a) skype daje Ci dodatkową swobodę rozwinięcia się językowo.
Tak więc jak najbardziej polecam!?

Magda

 

„Naukę z Natalią rozpocząłem ponad rok temu, za pośrednictwem Skype. Jest to bardzo wygodny sposób, do którego na początku podchodziłem sceptycznie, a dzisiaj nie zamieniłbym na żaden inny. Lekcje dostosowane są do moich umiejętności i potrzeb, bardzo szeroki wachlarz materiałów zarówno pisanych jak i multimedialnych. Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie i różorodnie, nie ma mowy o monotonii, a wszyskie zawiłości angielskiej gramatyki Natalia potrafi jasno i zrozumiale wytłumaczyć, nawet tym mniej zdolnym?. Natalia kładzie duży nacisk na mówienie i jest wymagającym nauczycielem w dobrym tego słowa znaczeniu, każde zajęcia zaczynają się od sprawdzenie stopnia przyswojenia przeze mnie materiału z poprzednich lekcji.
Wszystkim serdecznie polecam zajęcia z Natalią.”

Grzegorz

 

„Polecam lekcje z Natalią, jest miło, na luzie, bez stresu, zawsze jest przygotowana do zajęć, każda minuta lekcji jest starannie przez nią zagospodarowana, świetnie tłumaczy angielski, uczy myśleć w tym języku, dba o prawidłową wymowę, kolejne zagadnienia wprowadza stopniowo, w sposób bardzo uporządkowany, wszystko to gwarantuje bardzo dobre wyniki w nauce, jest najlepszym nauczycielem angielskiego jakiego miałam wartym każdej wydanej złotówki.”

Dorota

 

„Naukę języka angielskiego rozpoczęłam wiele lat temu i w czasie jej trwania korzystałam chyba z wszystkich dostępnych sposobów nauczania.
W ostatnim czasie ze względu na brak wolnych chwil i ruchome godziny pracy miałam duże trudności z obecnością na zajęciach, nawet jeśli organizowano je u mnie w firmie.
Szukając rozwiązania trafiłam na ogłoszenie Natalii.
Początkowo nauka języka przez Skypa wydawała mi się trudna, dziwna.
Podchodziłam do tego bardzo nieufnie, raczaj na zasadzie ciekawostki.
Ale już pierwsza testowa lekcja przekonała mnie w pełni i od tego momentu z przyjemnością kontynuuję naukę
z Natalią.

A poniżej to co cenię najbardziej w zajęciach realizowanych przez Natalię:
1) Zajęcia są bardzo zróźnicowane i naprawdę dopasowane do moich zainteresowań – to nie zajęcia według jednej książki, w której często znajdują się nudne teksty.
2) Zajęcia są zawsze poprzedzone przygotowaniami Natalii: dobór tekstu, wypisanie słownictwa wraz z tłumaczeniem dobór nagrań do słuchania, przygotowanie gramatyki i ćwiczeń w zjadliwy sposób
3) Atmosfera na zajęcia bardzo swobodna i przyjazna
4) Faktycznie nacisk kładziony na tę część nauki języka, na której mi najbardziej zależy – w moim przypadku mówienie
5) Bardzo mnie cieszy, że Natalia wraca do zrealizowanego materiału i robi mi powtórki, to pozwala mi na utrwalanie materiału
6) No i elastyczność – nie ma najmniejszego problemu, żeby wspólnie ustalić termin zajęć, w sytuacji losowej, kiedy zajęcia nie mogą się odbyć w standardowym terminie.”

Justyna

Możliwość komentowania jest wyłączona.